79052
A
Isterband 150g SE
6.6 kg/kart
Kylt
Produktinformation
| Försäljningsenhet | kg |
| Antal/förpackning | 0 |
| Nettovikt Kartong | 6.6 kg |
| Produktstorlek | 0.0 g |
| Portionsstorlek | 0.0 g |
Näringsvärden(100 g)
| Portion | 100 Gram |
|---|---|
| Energi KJ | 994.0 |
| Energi kcal | 238.0 |
| Fett | 19.0 g |
| varav mättat fett | 7.9 g |
| Kolhydrater | 7.0 g |
| varav sockerarter | 0.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Protein | 10.2 g |
| Salt | 2.1 g |
Innehållsförteckning
Ingredienser: Kött från gris (62%), vatten, kött från nöt (10%), KORNGRYN, potatisstärkelse, salt, kryddor (bl.a. kryddpeppar), druv socker, lök, glukossirap, stabiliseringsmedel (E450ii), antioxidationsmedel (E331, E301), köttbuljong (från gris), konserveringsmede l (E250), rökarom Svintarm Produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid ingrediensförteckningen på förpackningen.
Förvaring
+8°C
30 dagar
Tillagningsanvisningar
Förpackningsinformation
| Bredd-BME Bas | 250.0 |
| Bruttovikt Bas | 2.216 |
| EAN/UPC-kod Bas | 2064451100000 |
| Viktenhet Bas | KG |
| Höjd-BME Bas | 80.0 |
| Längd-BME Bas | 380.0 |
| Nettovikt Bas | 2.2 |
| Bredd-BME Mellan | 290.0 |
| Bruttovikt Mellan | 6.952 |
| EAN/UPC-kod Mellan | 97350084070960 |
| Viktenhet Mellan | KG |
| Höjd-BME Mellan | 165.0 |
| Längd-BME Mellan | 390.0 |
| Nettovikt Mellan | 6.6 |
| Bredd-BME Topp | 800.0 |
| Bruttovikt Topp | 358.696 |
| EAN/UPC-kod Topp | 27350084070961 |
| Viktenhet Topp | KG |
| Höjd-BME Topp | 1140.0 |
| Längd-BME Topp | 1200.0 |
| Nettovikt Topp | 316.8 |