78910
A
Leverpastej bakad bredbar 1,2 kg
1.2 kg/kart
Kylt
Produktinformation
| Försäljningsenhet | kg |
| Antal/förpackning | 0 |
| Nettovikt Kartong | 1.2 kg |
| Produktstorlek | 0.0 g |
| Portionsstorlek | 0.0 g |
Näringsvärden(100 g)
| Portion | 100 Gram |
|---|---|
| Energi KJ | 1350.0 |
| Energi kcal | 330.0 |
| Fett | 26.0 g |
| varav mättat fett | 11.0 g |
| Kolhydrater | 9.7 g |
| varav sockerarter | 4.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Protein | 12.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Innehållsförteckning
Ingredienser: Fett från gris*, grislever* (33%), vatten, VETEMJÖL, socker, SKUMMJÖLKSPULVER, salt, kryddor (vitpeppar, muskot), lök, antioxidationsmedel E300, konserveringsmedel E250. *Ursprung Sverige.
Förvaring
0°C
40 dagar
Tillagningsanvisningar
Förpackningsinformation
| Bredd-BME Bas | 127.0 |
| Bruttovikt Bas | 1.208 |
| EAN/UPC-kod Bas | 7300300052338 |
| Viktenhet Bas | KG |
| Höjd-BME Bas | 300.0 |
| Längd-BME Bas | 70.0 |
| Nettovikt Bas | 1.2 |
| Bredd-BME Mellan | 0.0 |
| Bruttovikt Mellan | 0.0 |
| EAN/UPC-kod Mellan | 57300300052333 |
| Viktenhet Mellan | |
| Höjd-BME Mellan | 0.0 |
| Längd-BME Mellan | 0.0 |
| Nettovikt Mellan | 0.0 |
| Bredd-BME Topp | 800.0 |
| Bruttovikt Topp | 527.568 |
| EAN/UPC-kod Topp | 77300300052337 |
| Viktenhet Topp | KG |
| Höjd-BME Topp | 1250.0 |
| Längd-BME Topp | 1200.0 |
| Nettovikt Topp | 460.8 |